Diğer Markamız: Magniflex

Telefon: +90 212 465 66 66 (PBX)   |   Email: info@yatcop.com   |   EN

Hakkımızda

Dünyaca ünlü markamız, zaman içerisinde değişik sektörlerde faaliyetler göstermiş, bu sektörlerde de olan liderliğini kanıtlamış ve ispat etmiştir.

Değişik sektörlerde lisans ve distribütörlük faaliyetleri gösteren markamız, Türkiye de yatak ve mobilya grubun da faaliyetlerini devam etmek de ve siz değerli halkımızın hizmetine sunulmaktadır.

Firmamız felsefesin de, satılabilir en uygun fiyat aralığında ki en kaliteli ürünü tüketicimizle bulundurmayı misyon olarak kabul etmiştir.

Günümüz dünyasın da ekolojik dengelerin önem arz ettiği dönemde, ürünlerinde geri dönüşüm malzemesi kullanan, doğa ve çevre dostu materyallerle dünya ya ve ülkesine olan sosyal sorumluluğunu dikkatle ve önemle takip etmektedir.

Teknolojik gelişmeler ve ekolojik materyaller ile her geçen gün yenilenen ürün modelleri yapısı ile geniş vizyon ve geçmiş bilgi birikimlerini geleceğe taşımayı şirket anayasası olarak kabul etmektedir.

Değişen dünya düzenin de, gelişen Türkiyemizde bölgesel güç noktası olması sebebi ile çevre ülkelerle iletişimimizi en sıkı şekilde oluşturarak, orta doğu, Afrika ve Türki Cumhuriyetler ve Rusya gibi dinamik pazarlarda oluşturduğu müşteri portföyü ile ülkemize döviz kazandırmak ve müreffeh medeniyetler seviyesine taşımakta kendisini borçlu bilmektedir.

Şu an itibari ile yatak ve ev tekstili sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız, en yakın zaman da mobilya grubu ile de hizmetiniz de olacaktır.

Dünyaca ünlü TONINO LAMBORGHINI markasını siz değerli tüketici dostlarımızla buluşturmaktan mutluluk duyarız.