Diğer Markamız: Tonino Lamborghini

Telefon: +90 212 465 66 66 (PBX)   |   Email: info@yatcop.com   |   EN

Hakkımızda

60'lı yıllarda Giuliano Magni ilk yatağını küçük bir atölyede yarattı.

Daha sonra devrime dönüşen bir yolculuğun başlangıcıydı.

Kumaşların dünya başkenti Prato'da, sofistike işçilik, dinlenme ve refah konusundaki en yenilikçi fikirlerle birleştirildi.

O zamandan beri, Magniflex, konfor, rahatlama ve sağlık ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan çözümler ve modeller sayesinde 50 milyondan fazla insanın daha iyi uykuya dalmasına yardımcı oluyor.

50 yıldan fazla bir süre boyunca, araştırma tutkusu ve inovasyon, tasarım ve son teknoloji üretim sistemlerine yapılan önemli yatırım, Magniflex adını evrensel bir rahatlık ve iyilik eşanlamına dönüştürdü.

Firmamız felsefesin de, satılabilir en uygun fiyat aralığında ki en kaliteli ürünü tüketicimizle bulundurmayı misyon olarak kabul etmiştir.

Günümüz dünyasın da ekolojik dengelerin önem arz ettiği dönemde, ürünlerinde geri dönüşüm malzemesi kullanan, doğa ve çevre dostu materyallerle dünya ya ve ülkesine olan sosyal sorumluluğunu dikkatle ve önemle takip etmektedir.

Teknolojik gelişmeler ve ekolojik materyaller ile her geçen gün yenilenen ürün modelleri yapısı ile geniş vizyon ve geçmiş bilgi birikimlerini geleceğe taşımayı şirket anayasası olarak kabul etmektedir.

Değişen dünya düzenin de, gelişen Türkiye'miz de bölgesel güç noktası olması sebebi ile çevre ülkelerle iletişimimizi en sıkı şekilde oluşturarak, orta doğu, Afrika ve Türki Cumhuriyetler ve Rusya gibi dinamik pazarlarda oluşturduğu müşteri portföyü ile ülkemize döviz kazandırmak ve müreffeh medeniyetler seviyesine taşımakta kendisini borçlu bilmektedir.

Şu an itibari ile yatak ve ev tekstili sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız, en yakın zaman da mobilya grubu ile de hizmetiniz de olacaktır.

Dünyaca ünlü MAGNIFLEX markasını siz değerli tüketici dostlarımızla buluşturmaktan mutluluk duyarız.